Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

Zapytaj o produkt

 

Oferujemy niezwykle wytrzymałe opony do samochodów ciężarowych i autobusów. Jesteśmy w stanie zaoferować każdy rozmiar opony znanych i cenionych marek, na każde warunki pogodowe i porę roku.
Opony do tego typu pojazdów muszę charakteryzować się dużym przebiegiem, bardzo dobrą przyczepnością i krótką drogą hamowania.
Przemysł transportowy opiera się  również na ekonomice. Nasza firma oferuję opony dla pojazdów ciężarowych, które są tanie w zakupie i eksploatacji co cieszy właścicieli firm. Jednocześnie gwarantujemy wysoką jakość co zapewni bezpieczną podróż zarówno kierowcy jak i towaru.
Każdy porusza lub przynajmniej poruszał się komunikacją miejską lub jeździł na wycieczki autobusowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że opony autobusowe muszą spełniać restrykcyjne wymagania, żeby zapewnić bezpieczeństwo podróżującym oraz komfort jazdy. Dobierzemy odpowiedni rozmiar oraz rodzaj ogumienia dedykowany pod każdy model autobusu.
Kupujesz u nas nie tylko opony wysokiej jakość cenionych marek ale również gwarantujemy serwis w miejscu awarii. Zadzwoń postaramy się pomóc.