Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów stworzyliśmy firmę świadczącą profesjonalne usługi w zakresie doradztwa, serwisu i sprzedaży opon. Działamy  na rynku od listopada 2002 roku. Lata doświadczeń to blisko 30 lat pracy w branży oponiarskiej w renomowanych firmach działających na terenie całego kraju.  2002 rok to sygnał, że można to zrobić jeszcze lepiej działając samodzielnie doświadczenie, zaufanie, rzetelność, wysoka jakość obsługi klienta to były otwarte drzwi do rozwoju firmy ANGUM.

 

Oferując kompleksowy szeroki zakres ogumienia w opony: nowe, bieżnikowane i do dalszej eksploatacji po nie wielkim przebiegu. W ofercie znajdują się opony do pojazdów ciężarowych, przemysłowych, rolniczych, samochodów osobowych i dostawczych, oraz motocykli, kładów, rowerów. Prowadzimy również sprzedaż felg stalowych, aluminiowych w całym zakresie pojazdów.

 

Montaż demontaże opon, wyważanie koła, Naprawy opon, doradztwo techniczne w zakresie naprawy opon. Serwis mobilny wykonuje wymienione usługi w terenie (w kraju i za granicą).

 

Zdecydowaną większość opon oferujemy Państwo od ręki. Jeżeli jednak czegoś nie ma w naszym magazynie jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa potrzeby zamawiając określony model.